1 670.00 грн 1 503.00 грн
Мережа представництв по Україні

Дніпро, Київ, Одеса, Харків, Львів, Запоріжжя, Черкаси, Кривий Ріг, Івано-Франківськ, Вінниця


Гарантія на модель

12 місяців

Доставка по Україні

Нова Пошта або кур'єр

Професійний випрямляч TICO Professional Laser Ion Graphit (100017) це модель в графітовому кольорі з приголомшливими можливостями та інноваціями. Вдале поєднання графітового і платинового кольорів додає моделі витонченості і преміального вигляду - з таким інструментом Ви не залишитеся без уваги.

Модель оснащена рухливими пластинами з титановим покриттям і технологією Platinum Diamond. Наявність алмазного пилу в складі титанового покриття дозволяє підвищити стійкість пластин до високих температур і стирання покриття. Завдяки природним властивостям титану, випрямлення волосся буде швидким і ефективним. Яскравий платиновий відблиск пластин зробить Вашу роботу цікавою і притягне увагу Вашого відвідувача.

Розмір пластин залишився колишнім - 24 x 110 мм, завдяки чому, процес випрямлення відбуватиметься швидше, а збільшена довжина пластин так само дозволить з легкістю випрямляти довге і густе волосся. Рухливість пластин реалізована лише з одного боку, що дозволяє рівномірно розподіляти тиск по всій поверхні пластин, а так само безпечно для здоров'я волосся дотискати густе пасмо волосся.

Випрямляч Laser Ion Graphit (100017) оснащений системою іонізації Laser Ion. Це новітня розробка генерування і насичення волосся негативними іонами, які поширюються подібно променю. Розповсюджуваний промінь має велику потужність спрямованого розсіювання згенерованих іонів, які добре насичують волосся в процесі випрямлення. Це, перш за все, надає волоссю здоровий вигляд і блиск, допомагаючи зберегти природну вологу волосся. Після роботи з випрямлячем волосся стає м'яким і слухняним.

Утюжок Laser Ion Graphit має цифрове управління з LCD дисплеєм. Сучасна електроніка чудово підтримує температуру протягом усього часу роботи з випрямлячем. Обрана температура відображається на дисплеї із зеленим підсвічуванням протягом усього часу роботи з пристроєм. Кнопки регулювання температури і включення пристрою виконані із захистом від випадкового натискання.

Особливості моделі Laser Ion Graphit (100017):

  • Потужність 40 Вт
  • Пластини з титановим покриттям і технологією Platinum Diamond
  • Нижня пластина рухлива
  • Цифрове управління з LCD дисплеєм
  • Регулювання температури від 130 до 230 градусів
  • Система іонізації Laser Ion
  • Гнучкий професійний шнур довжиною 2.5 метра і обертанням на 360 градусів
  • Замок для пластин
  • Габарити: 310 x 35 x 27 мм
Покриття титан
Плаваючі пластини так
Ширина нагрівальних пластин 24 мм
Довжина нагрівальних пластин 110 мм
Потужність 47 W
Іонізація так
Макс. температура нагрівання 230 C
Діапазон температури нагрівання 130-230 C
Терморегулятор електронний
Автовимкнення ні
Довжина шнура 2.5 метра
Габарити 310 x 35 x 27 мм
Колір графіт
Татьяна / 23.11.2021
Скажите пожалуйста корпус Моделей серии Laser Ion сильно нагревается при использовании?
TICO Professional
Вітаємо Вас! нагрівання корпусу дуже помірне. Дискомфорту у роботі не буде. Відгуків щодо сильного нагрівання корпусу ми не отримували.
Олександра / 13.06.2021
Добрий день. Яка різниця між випрямлячами для волосся LASER ION TITANIUM 100016 та Laser Ion Graphit 100017?
Який краще підійде для тонкого волосся середньої довжини?
Си підійдуть вони і для накрутки волосся?
TICO Professional
Вітаємо Вас! Дані випрямлячі відрізняються лише кольором та матеріалом пластин. Для накрутки волосся вони чудово підходять, адже мають круглий корпус. Через наявність іонізації, на тонкому волоссі можна використовувати будь-який з них. Обирайте який колір більше подобається. Є ще модель 100009 у чорному кольорі.
Надія / 03.04.2021
Підкажіть будь ласка, в мене коротке волосся, каре. Який утюжок ви мені рекомендуєте. Мені потрібно для завивки волосся. Ціна до 2000 грн
TICO Professional
Вітаємо Вас! Моделі серії Laser Ion цілком підійдуть для вашої задачі. Іншу модель радити немає сенсу.

Супутні та схожі

Теги: лазер іон графіт