Акція Halloween  2020 - TICO Professional

Акція Halloween 2020 - TICO Professional

Halloween 2020Захід сонця починається з 18 годиниЗалітай до нас у магазин після заходу сонця та отримуй "жахливу знижку" на товари улюблених брендів.Використовуй купон з кодом HALLOWEEN та отримуй жахливу знижку при оформлені замовлення. * Акція діє по 31 жовтня..

Металева палітра вiдтiнкiв для оригінального стилю

Металева палітра вiдтiнкiв для оригінального стилю

TICO Professional пропонує колекцiю з 24-х металевих, яскравих, насичених відтінкiв напівперманентного барвника TICOLOR Graffiti для створення недзвичайних фарбувань, які пiдкреслять будь-який стиль!Натхненням для її створення стало сучасне мистецтво графіті - нанесення зображення на стінах, мистецтво самовіраження, мистецтво намалювати своє власне Я. Це своєрідна альтернатива вісловлювання своєї думки. Пиши, малюй, про что хочеш, не боячись порушити будь-які норми и правила, тут немає ніяких та..

TICO PROFESSIONAL ПІДКОРЮЄ НОВІ ВЕРШИНИ

TICO PROFESSIONAL ПІДКОРЮЄ НОВІ ВЕРШИНИ

У липнi 2019 року, у рамках проведення NSM TICO Professional в Буковелi, відбулося командне сходження на найвищу точку України г. Говерла, що сягає 2061 м. Похід на Говерлу – це завжди пригода та випробування, яким можна пишатися!Говерла – це випробування не лише фізичних можливостей, а й подолання себе, випробування духу. Іноді підйом був дуже складний і навіть небезпечний і простіше за все було б повернутися назад, але коли бачиш спини колег, які кинули виклик цій вершині, розумієш що ти не од..

TICO Professional на InterCHARM-Украина 2018

TICO Professional на InterCHARM-Украина 2018

TICO Professional запрошує Вас відвідати наш стенд № 1А-3-5 на міжнародній виставці індустрії краси InterCHARM-Україна 2018. Щоб пройти на виставку безкоштовно, при реєстрації на сайті виставки введіть спеціальний промо-код від нашої компанії - VIKTORIA. Заповнити заявку на отримання безкоштовного запрошення Ви можете за посиланням.Для гостей стенду приготовлені новинки, спеціальні пропозиції для покупки продукції, а так само заплановані майстер-класи зі створення стильного образу за допомогою е..

PREMIER TOUR - всеукраїнський тур барвника NIOTON

PREMIER TOUR - всеукраїнський тур барвника NIOTON

В середині травня, творча команда технологів TICO Professional, відправиться в грандіозний тур по п'яти містах України, щоб розповісти всій Україні про новий професійному барвнику NIOTON.Дати по містах23.05.2017 - Дніпро26.05.2017 - Харків31.05.2017 - Одеса08.06.2017 - Львів14.06.2017 - КиївНа презентації арт-директор Роксана Сотникова поділиться головними перевагами нового продукту і проведе Workshop practice для всіх гостей заходу.Для участі в турі у Вашому місті Вам необхідно заповнити заявку..

Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)