breadcrumbs_revolution_theme

У нас можна і потрібно вчитися! Ми досконало знаємо все про індустрію краси і з задоволенням передаємо свій досвід на навчальних заходах.

Індустрія краси України стрімко змінюється під впливом соціальних і економічних чинників. Однак є речі, які залишаються незмінними, і якісне навчання нових професіоналів є однією з них. Юні стилісти повинні навчитися управляти Кольором, осягнути філософію Відтінків і вловити найтонші грані індивідуального Стилю для кожного клієнта. Чи легко це? Ні в якому разі!

Бренд TICO Professional, усвідомлюючи складність професійного шляху перукаря, надає широкі можливості для навчання початківців і підтримки досвідчених майстрів. Наша головна мета - мотивувати бажаючих рости і розвиватися, створити правильну атмосферу і втілити необхідні підходи в навчанні для подальшого успіху наших слухачів.

Навчайтеся безперервно

Наша команда технологів і викладачів регулярно проводить навчальні семінари і майстер-класи по всій Україні. Ви відкриєте для себе всі секрети блонда, навчитеся працювати з сивиною, дізнаєтеся секрети повсякденних і святкових укладок, навчитеся правильно застосовувати фарбуючi, доглядаючi і стайлінгові продукти. Ми допоможемо на 100% реалізувати ваш потенціал і розкриємо всі грані вашого таланту!

Вчіться у кращих

Що може бути важливіше, ніж хороший викладач? Команда технологів TICO Professional постійно вдосконалюється і оновлює свій досвід, а також безперервно адаптує навчальні програми та підходи відповідно до змін тенденцій і віяннiй. Проходячи навчання у нас, ви завжди можете бути впевнені в актуальності отриманої інформації.

Використовуйте досвід

Ми знаємо, як непросто перукарю створити формулу фарбування для свого першого клієнта. Як прибрати небажаний відтінок? Що робити з пошкодженими волоссям? Як створити ідеальне мелірування? Саме тому ми створили технічне досьє - збор формул, технік і принципів фарбування барвником TICOLOR й NIOTON для всіх, хто хоче бути впевненим у безпомилковості своїх дій.

Стати експертом

Ви готові розвиватися, вдосконалюватися і вести за собою аудиторію? Ви амбітні і цілеспрямовані? Бренд TICO Professional вам пропонує приєднатися до команди технологів і викладачів, отримавши можливість брати участь в зйомках колекцій та створення шоу-показів, проводити навчальні семінари і передавати свій досвід молодим учасникам перукарського ринку.

Станьте краще, станьте досвідченіше, станьте лідером, використовуючи наші знання, можливості та контакти! Наша співпраця - запорука нашого спільного успіху!