1 670.00 грн 1 503.00 грн
Мережа представництв по Україні

Дніпро, Київ, Одеса, Харків, Львів, Запоріжжя, Черкаси, Кривий Ріг, Івано-Франківськ, Вінниця


Гарантія на модель

12 місяців

Доставка по Україні

Нова Пошта або кур'єр

Професійний утюжок для волосся Laser Ion Titanium - містить велику кількість технологічних переваг і володіє хорошими функціональними властивостями.

Перш за все, варто відзначити серце моделі - це система іонізації Laser Ion. Це новітня розробка генерування і насичення волосся негативними іонами, які поширюються подібно променю. Розповсюджуваний промінь має велику потужність спрямованого розсіювання згенерованих іонів, які добре насичують волосся в процесі випрямлення. Це, перш за все, надає волоссю здоровий вигляд і блиск, допомагаючи зберігатися природної вологи волосся. Після роботи з випрямлячем волосся стає м'яким і слухняним.

Пластини, розмір яких складає 110 x 24 мм, виконані з чорної кераміки, яка володіє відмінним ковзанням і стійкістю до високих температур. Це дозволяє використовувати модель з будь-яким типом волосся в діапазоні температур від 130 до 230 градусів за Цельсієм. Нижня пластина рухається і служить компенсатором зайвого тиску на волосся, а так само допомагає витримувати ідеальне зіткнення пластин по всій довжині.

Випрямляч Laser Ion має цифрове управління з LCD дисплеєм. Сучасна електроніка чудово підтримує температуру протягом усього часу роботи з випрямлячем. Обрана температура відображається на дисплеї із зеленим підсвічуванням протягом усього часу роботи з пристроєм. Кнопки регулювання температури і включення пристрою виконані із захистом від випадкового натискання.

Особливості моделі Laser Ion Titanium (100009):

  • Потужність 40 Вт
  • Пластини з титановим покриттям
  • Нижня пластина рухлива
  • Цифрове управління з LCD дисплеєм
  • Регулювання температури від 130 до 230 градусів за Цельсієм
  • Система іонізації Laser Ion
  • Гнучкий професійний шнур довжиною 2.5 метра і обертанням на 360 градусів
  • Габарити: 310 x 35 x 27 мм
Покриття кераміка
Плаваючі пластини так
Ширина нагрівальних пластин 24 мм
Потужність 47 W
Іонізація так
Макс. температура нагрівання 230 C
Діапазон температури нагрівання 130-230 C
Терморегулятор електронний
Автовимкнення ні
Довжина шнура 2.5 метра
Габарити 310 x 35 x 27 мм
Колір чорний
Валерія / 16.06.2022
Добрий день! Чи може фольга пошкодити пластини? Я роблю локони через фольгу.
TICO Professional
Вітаємо! Фольга за щільністю значно твердіша за волосся - фактично це дуже тонкий метал алюмінію. Таким матеріал буде дряпати покриття, поки не протре його до основи. Певний час пластини будуть в робочому стані, але рано чи пізно покриття буде зруйноване. Зрештою, якщо Ви випрямляєте через фольгу, то Вам має бути все одно - є покриття чи немає, оскільки з волоссям контактує лише фольга. Чесно кажучи ми зустрічали дуже мало випадків такої техніки, адже сучасне покриття на приладах для укладання волосся має значно кращі характеристики з точки зору ковзанню. по волоссю, а також його захисту, ніж фольга, але Вам звісно видніше. Будь яке покриття - це покриття, чи то титан, кераміка, турмалін або ж щось середнє, тому коли воно зітреться залежить від інтенсивності роботи та поверхні, по якій воно ковзає, адже і волосся буває різним - м'яке або ж дуже жорстке.
Натали / 24.05.2022
Здравствуйте, то что он шумит в работе , это нормально?
TICO Professional
Вітаємо! Невеличкий рівень гудіння або потріскування - це абсолютно нормально, так працює іонізатор.
Виктория Иванова / 12.02.2022
Раньше пользовалась gama cp 1 mli, выпрямлял хорошо , прослужил 8 лет уже не держит температуру хочу поменять. Посоветовали этот.
TICO Professional
Вітаємо! Цілком Вас задовольнить.
Виктория Иванова / 11.02.2022
Здравствуйте. Подскажите, этот утюжок подходит для волнистых и плотных волос?
TICO Professional
Вітаємо Вас! Модель цілком універсальна і зможе справитись з таким волоссям. Якщо волосся нормально піддається випрямленню, то модель цілком підійде. Якщо ж волосся дуже важко піддається випрямленню, тоді потрібна модель потужніше.

Супутні та схожі

Теги: утюжок для волосся, випрямляч для волосся, TICO Professional