СУЧАСНІ ТЕХНІКИ ЧОЛОВIЧИХ СТРИЖОК

СУЧАСНІ ТЕХНІКИ ЧОЛОВIЧИХ СТРИЖОК

Формат семінару: Теорія + Практична демонстрація.Тривалість: 10:00 - 14:00.Семінар розрахованій на майстрів, які бажають підвищити свой професійний рівень в створенні чоловічих стрижок, вивчити правила стилістичного оформлення и поєднання елементів в ній. До семінару пропонується практичне відпрацювання.Програма семінару:Напрямок моди в чоловічому стилі.Правила вибору інструменту и техніки для створення індивідуальної форми и силуету стрижки.Геометрія чоловічих стрижок. Технік..

РЕЛЬЄФНЕ ФАРБУВАННЯ

РЕЛЬЄФНЕ ФАРБУВАННЯ

Формат семінару: Теория + Практическая демонстрация.Час проведення: 10.00 – 14.00Відвідавши семінар ви дізнаєтеся, яку техніку і методики фарбування користуються популярністю, відкриєте для себе безмежні можливості отримання кольорових відтінків на волоссі і навчитеся створювати мультитональний відтінок з соковитим рельєфом кольору.Програма семінару:Сучасні тенденції в фарбуванні.Підготовка волосся до фарбування.Правила роботи з барвником.Підбір кольорової гами.Схема рельєфного фар..

ПРОЦЕДУРИ ВІДНОВЛЕННЯ СТРУКТУРИ ВОЛОССЯ ВІД TICO PROFESSIONAL

ПРОЦЕДУРИ ВІДНОВЛЕННЯ СТРУКТУРИ ВОЛОССЯ ВІД TICO PROFESSIONAL

Формат семінару: Теорія + Практична демонстрація.Тривалість: 10:00 - 14:00.Семінар з демонстрацією призначений для перукарів, які бажають розширити асортимент пропонованих послуг в салоні краси за допомогою процедур по відновленню структури волосся.В ході семінару технолог TICО Professional ознайомить з рецептами оздоровлення волосся клієнтів, техніками виконання процедур. Особливу увагу на семінарі приділяється діагностиці волосся і правильному підбору необхідної лікувальної проце..

ПРОГРЕСИВНI ТЕХНІКИ ФАРБУВАННЯ ВОЛОССЯ - AIR TOUCH

ПРОГРЕСИВНI ТЕХНІКИ ФАРБУВАННЯ ВОЛОССЯ - AIR TOUCH

Формат семінару: Теорія + Практична демонстраціяТривалість: 10.00 – 16.00Відвідавши семінар, Ви освоїте техніку Air Touch, завдяки якій створюються популярні ніжні переливи тонiв на волоссi, надається об'єм и створюється унікальний стиль, що не досягти іншими методами. До семінару пропонується практичне відпрацювання.Програма семінару:Огляд актуальних технік фарбування.Правила підбору техніки фарбування під iндивідуальні особливості клієнта.Техніки роботи з потоком повітря фена.Нов..

ПРИКОРИНЕВИЙ ОБ' ЄМ І ЗАВИВКА ВОЛОССЯ З PERMATICO

ПРИКОРИНЕВИЙ ОБ' ЄМ І ЗАВИВКА ВОЛОССЯ З PERMATICO

Формат семінару: Теорія + Практична демонстрація.Тривалість: 10:00 - 14:00.В рамках семінару TICО Professional пропонує своїм клієнтам демонстрацію роботи делікатного, слаболужного лосьйону для завивки з протеїнами шовку, що дозволяє створювати на волоссі обсяг, м'які хвилі і натуральні живі локони. Семінар призначений для перукарів, які бажають познайомитися з можливостями застосування PERMATICO на волоссі різної структури і довжини. До семінару пропонується практичне відпрацюванн..

КУРС «КОЛОРИСТИКА ДЛЯ ПРОФЕСІОНАЛІВ. ПОГЛИБЛЕНИЙ РІВЕНЬ»

КУРС «КОЛОРИСТИКА ДЛЯ ПРОФЕСІОНАЛІВ. ПОГЛИБЛЕНИЙ РІВЕНЬ»

Кількість учасників: обмежена.Курс розрахований на перукарів, які:Мають базові знання по колористиціЗ досвідом роботи не менше 3-х років і бажають поглибити свої знання і закріпити вміння5-ти денний інтенсивний курс з посиленою практикою на моделях підготовлений для майстрів, які вже мають досвід роботи в фарбуванні, і хочуть досконало володіти всіма сучасними техніками фарбування.Програма курсу:Наука - «трихологія».Принципи роботи деколорантов і окислювальних емульсій.Принципи дизайну. Техн..

КУРС «КОЛОРИСТИКА ДЛЯ ПЕРУКАРІВ. БАЗОВИЙ РІВЕНЬ»

КУРС «КОЛОРИСТИКА ДЛЯ ПЕРУКАРІВ. БАЗОВИЙ РІВЕНЬ»

Кількість учаників обмеженаКурс розрахований на перукарів, які:мають навчальний рівень підготовки по фарбуванню волоссяз досвідом роботи і хочуть структурувати свої знання, отримані на різних курсах по колористиці5-ти денний інтенсивний курс з посиленою практикою на моделях призначений для новачків і майстрів перукарів з мінімальним досвідом роботи в фарбуванні волосся. Курс дозволить вивчити основи колористики, завдяки чому ви зможете задовольнити найвимогливіших клієнтів, прорахувати і ств..

КОМЕРЦIЙНI ЗАЧІСКИ. ФОРМА. СИЛУЕТ. ТЕКСТУРА.

КОМЕРЦIЙНI ЗАЧІСКИ. ФОРМА. СИЛУЕТ. ТЕКСТУРА.

Формат семінару: Теорія + Практична демонстрація.Тривалість: 10:00 - 14:00.Семінар призначений для майстрів, які бажають поповнити свiй багаж практичних навичок в моделюванні зачісок и ознайомитися з останніми тенденціями моди в цьому напрямку. Нові знання та новаторські технології зі створення зачісок, а так само новий погляд на старі навички дозволить значно розширити свій робочий арсенал и в майбутньому створювати оригінальні и стильні зачіски та укладки. До семінару пропонуєтьс..

ФАНТАСТИЧНІ ІДЕЇ З TICOLOR GRAFFITI

ФАНТАСТИЧНІ ІДЕЇ З TICOLOR GRAFFITI

Формат семінару: Теорія + Практична демонстрація.Час проведення: 10.00 – 14.00TICO Professional пропонує познайомитися з новими можливостями в фарбуванні волосся, завдяки напів-перманентному барвнику сімейства TICOLOR - Graffiti, а також отримати відповідь на головне питання: як максимально дбайливо підготувати волосся для яскравого фарбування, і, як зберегти яскравий колір як можна довше?Програма семінару:Огляд та презентація барвника: особливості, призначення та переваги.Технолог..

ТЕХНОЛОГІЯ КОЛЬОРУ З TICOLOR

ТЕХНОЛОГІЯ КОЛЬОРУ З TICOLOR

Формат семінару: Теорія + Практична демонстрація.Тривалість: 10:00 - 14:00.Семінар призначений для перукарів, охочих дізнатися способи виходу зі складних ситуацій при фарбуванні, вивчити спеціальні прийоми і процедури, які використовуються при роботі з сивим волоссям, з неоднорідною пористістю.Програма семінару:Побудова діалогу з клієнтом.Діагностика волосся і створення формул фарбування.Прийоми роботи з кольором:колір на сивинівирівнювання рельєфутеплий колірхолодний колірвихід з ..

МОЖЛИВОСТІ ПРИ РОБОТІ З КАМУФЛЮЮЧИМИ ЗАСОБАМИ ДЛЯ ВОЛОССЯ

МОЖЛИВОСТІ ПРИ РОБОТІ З КАМУФЛЮЮЧИМИ ЗАСОБАМИ ДЛЯ ВОЛОССЯ

Формат семінару: Теорія + Практична демонстрація.Тривалість: 10.00 – 14.00Семінар призначений для перукарів, які бажають познайомитися з можливостями застосування камуфлюючих гелів TICO Professional і особливостями камуфлювання в порівнянні з іншими методами фарбування.Програма семінару:Класичний камуфляж для волосся:що таке камуфляж для волосся;застосування камуфляжу;Альтернативне використання камуфляжу для волосся:при виході з блонда;камуфляж - вихід для годуючих мам;робота з мік..

COLOR DAY З NIOTON. ТЕХНОЛОГІЯ КОЛЬОРУ

COLOR DAY З NIOTON. ТЕХНОЛОГІЯ КОЛЬОРУ

Формат семінару: Теорія + Практична демонстрація.Тривалість: 10.00 – 14.00TICO Professional запрошує на семінар, познайомитися з NIOTON HAIR COLOR CREAM - професійною фарбою для волосся, яка забезпечує не тільки чудовий колір, але і надійний захист волосся, дізнатися про переваги, які дарує інноваційна система NIOTON і протестувати продукти лінії.Програма семінару:Інноваційна система NIOTON.Система нумерації і відтінки крем-фарби NIOTON HAIR COLOR CREAM.Основи роботи знебарвлюючих ..

COLOR DAY З NIOTON. BLOND EXPERT

COLOR DAY З NIOTON. BLOND EXPERT

Формат семінару: Теория + Практическая демонстрация.Тривалість: 10.00 – 14.00TICO Professional запрошує на семінар «COLOR DAY З NIOTON. BLOND EXPERT», в рамках якого в учасників семінару буде можливість познайомитись з інноваційним професійним барвником для волосся преміум класу NIOTON SHINE BRIGHT EXCLUSIVE, оцінити роботу знебарвлюючих продуктів лінії, взяти участь в покроковому фарбуванні і задати питання технологу TICO Professional. До семінару пропонується практичне відпрацюва..

BLOND EXPERT З TICOLOR

BLOND EXPERT З TICOLOR

Формат семінару: Теория + Практическая демонстрация.Тривалість: 10:00 - 14:00.У програмі семінару розглядаються методи побудови схем і техніки підбору кольорів, актуального салонного фарбування блондинок, складні випадки в фарбуванні, рішення колористичних завдань, догляду за блонд волоссям в салоні краси і демонстраційний показ фарбування на моделі.Програма семінару:Основні принципи консультації клієнта, який бажає колір в блонд-гамі.Прийоми роботи з кольором блонд:блонд на сивині..

Показано з 1 по 14 із 14 (всього 1 сторінок)