breadcrumbs_revolution_theme

Шлях компанії до успіху - від придуманого імені до світової популярності - довгий і тернистий, це відомо всім. Перш ніж невелика фірма стає корпорацією, проходять десятки років. TICO Professional - молодий бренд на ринку перукарських товарів для професійного використання, проте вже встигла завоювати визнання тисяч українських майстрів перукарського мистецтва.

TICO Professional - перший український бренд з європейською якістю!

Головною перевагою торгової марки є те, що продукти бренду створені українськими стилістами з урахуванням особливостей національного ринку відповідно до європейських стандартів. Співпрацюючи з TICO Professional, клієнти отримують продукти, які повністю задовольняють їх потреби при роботі в салонах краси, гарантуючи собі їх високу якість і тривалий термін служби. Регулярне оновлення товарів і величезна кількість проведених навчальних заходів - це те, що забезпечує постійне зростання бренду і лояльність все більшої кількості майстрів перукарського мистецтва.

Сьогодні TICO Professional - це:

  • Понад 800 найменувань продукції з оптимальним співвідношенням "ціна-якість"
  • Постійно зростаючий асортимент
  • Авторизовані виробничі потужності по всьому світу
  • Власна академія перукарської майстерності
  • Професійна команда технологів і викладачів
  • 7 філіальних представництв в Україні.

Трішки історії

Підкорення ринку почалося в 2007 році з лінії професійних фенів для волосся, які зроблені в Італії - країні-лідері по виробництву професійних електроінструментів. Грунтуючись на досвіді експертів, TICO Professional змогла відразу завоювати визнання стилістів, які оцінили високу якість і збалансовану ціну на запропоновану лінію фенів. Визнання майстрів надихнуло команду TICO Professional на розширення асортименту електроінструментів. Так, дуже скоро з'явилися випрямлячі, плойки, термобігуді.

На службі у колористів

Наступним логічним кроком після створення і успішного виходу на ринок електроінструментів і аксесуарів TICO Professional став випуск в 2010 році лінії по фарбуванню волосся TICOLOR: класична стійка перманентна фарба з палітрою в 86 тонів і крем-фарба без аміаку в 30 тонів. Лінія барвників, також вироблена в Італії, поєднала в собі кращі якості фарби для волосся: насичені пігменти поєднуються з дбайливою формулою догляду за волоссям, що дозволяє отримати ідеальний результат - здорове і гарне волосся.

Догляд і стайлінг

Подбавши про красивий колір волосся українських споживачів, команда TICO Professional не забула і про його здоров'я і професійний догляд. Так, влітку 2011 року з'явилася лінія засобів для догляду за волоссям EXPERTICO, яка поєднала в собі кращі продукти, необхідні перукарю: класичні шампуні і кондиціонери, маски, термозахисний засіб і двофазні кондиціонери, рідкі кристали, Арганове масло та інші необхідні продукти для турботи про волосся.

2014 рік приніс приємний сюрприз шанувальникам бренду. Вперше була представлена лінія стайлінгу від TICO Professional - STYLISTICO. Увібравши в себе продукти з різним ступенем фіксації, а також засоби для блиску волосся, лінія дозволяє створити укладку будь-якої складності і різної текстури, експериментувати зі стилями і проявляти максимум творчості при створенні образу як на конкурсі, так і в салоні краси. STYLISTICO - це максимум стилю та можливостей для кожного стиліста. А в 2015 році торгова марка порадувала чоловічу половину відвідувачів салонів, презентувавши лінію HOT MEN - засоби по догляду за волоссям для чоловіків.

Плани на майбутнє

Вже маючи широкий асортимент, TICO Professional, проте, не має наміру зупинятися на досягнутому. У доступному для огляду майбутньому - нові електроінструменти, поповнення лінії засобів по догляду за волоссям, розвиток філіальної мережі. Відстежуйте новини TICO Professional на сайті і в соціальних мережах, дізнавайтеся про новинки продукції та проведені заходи одними з перших, - і ви завжди будете в курсі останніх світових трендів, модних віянь і актуальних тенденцій!