Салон краси «СЛАВІЯ»

Салон краси «СЛАВІЯ»

Салон краси «СЛАВІЯ» - це гармонія інтер'єру та Вашого настрою. Загляньте до нас, і Ви відчуєте, що є місце, куди хочеться приходити знову і знову!Наші фахівці допоможуть Вам вдосконалити стиль і повністю перетворити ваш образ!До ваших послуг:Чоловічі і жіночі стрижки будь-якої складностіПрофесійне фарбування волосся барвниками NIOTON, TICOLOR, GRAFFITI від ТМ TICO ProfessionalКамуфлювання волосся - жодного ефекту фарбованого волосся або відросло корінняУкладання, плетіння, зачіски будь-якої скл..

Салон краси «ЛАУРА»

Салон краси «ЛАУРА»

Салон краси «Лаура» - це салон, де поєднуються гармонія, смак і індивідуальність, де ви відпочиваєте від повсякденного круговороту, надавши час самій собі.ПОСЛУГИ, ЯКІ МИ НАДАЄМО ІЗ ЗАДОВОЛЕННЯМ ДЛЯ ВАС:Чоловічі і жіночі стрижки будь-якої складності.Фарбування барвниками NIOTON, TICOLOR, GRAFFITI від ТМ TICO PROFESSIONAL ІТАЛІЯ.До складу крем-фарби входять органічні та біологічні добавки, гарантуючи стійкість кольору і чудовий блиск волосся. Ідеально зафарбовує сивину до наступного фарбування. Т..

Салон краси «ВІКТОРІЯ»

Салон краси «ВІКТОРІЯ»

ПОСЛУГИ, ЯКІ МИ НАДАЄМО ІЗ ЗАДОВОЛЕННЯМ ДЛЯ ВАС:Чоловічі і жіночі стрижки будь-якої складності.Стрижка гарячими ножицями виконується електричними інструментами фірми Jaguar (Німеччина).При стрижці гарячими ножицями відбувається оплавлення кінчика, він ніби «запаюється», в результаті волосся втрачає менше вологи, зберігає корисні речовини і менше січеться. Наші фахівці використовують кілька ефективних методик стрижки волосся гарячими ножицями, практично без втрати довжини.Фарбування барвниками NI..

Салон краси «БЕАТРІС»

Салон краси «БЕАТРІС»

Салон краси «Беатріс» - це салон, де поєднуються гармонія, смак і індивідуальність, де ви відпочиваєте від повсякденного круговороту, надавши час самому собі. Салон демонструє прогресивні методики, програми і засоби на рівні кращих європейських студій. У салоні використовуються матеріали по догляду за волоссям ТМ GOLDWELL, ТМ TICO Professional, які заслужили довіру клієнтів у всьому світі. Майстри салону осягають філософію перукарського мистецтва, створюючи образи, поєднані з останніми тенденція..

Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)