breadcrumbs_revolution_theme

На даний момент TICO Professional являє собою холдинг з різними виробничими потужностями і численними відділами, що дозволяє випускати високотехнологічні сучасні товари, втілюючи принцип "від проектування до виробництва".

Професійна косметика для волосся TICO Professional

Справжні поціновувачі моди знають, що Італія - це місце, де зароджуються найактуальніші тенденції і віяння. Італійські товари вже давно відомі високим рівнем технологій і впровадження інновацій на світовий ринок, що робить цю країну одним з лідером в області виробництва. І індустрія професійної косметики - не виняток. Ось чому саме Італія була обрана брендом TICO Professional для серійного виробництва лінії барвників, догляду за волоссям і стайлінгу.

Виробництво і технології

Професійна косметика для волосся TICO Professional виробляється із сировини високої якості, яка ретельно очищається і тестується перед запуском у виробництво. При розробці продукції перевага віддається рецептурами з високою сумісністю компонентів. Велика кількість натуральних інгредієнтів і вітамінних комплексів дозволяє отримати продукт, що володіє оздоровчим і захисним впливом на волосся.

Прикладом такої системи є запатентована технологія "Hair Care System", яка застосовується у всіх засобах лінії для догляду за волоссям EXPERTICO, - комплекс активних інгредієнтів, вітамінів і амінокислот, які ідеально доповнюють один одного і при регулярному використанні продуктів гарантують результат: здорове і доглянуте волосся.

Ще одна технологія від TICO Professional - система Fast to Hide, яка застосовується в новій лінії для догляду за волоссям для чоловіків HOT MEN. Це швидке камуфлювання сивини - процедури покриття сивини c збереженням природного кольору чоловічого волосся. Продукція з цією технологією зовсім недавно з'явилася на ринку України і вже встигла зарекомендувати себе з кращої сторони у чоловічої половини клієнтів салонів краси.

Тестування і контроль

На кожному етапі всі продукти багаторазово тестуються. Випробування проводять не тільки штатні технологи заводу, а й незалежні експерти-консультанти. Всі косметичні засоби виробляються відповідно до європейських стандартів якості ISO 9001: 2000. Багатоступенева система контролю на всіх стадіях виробництва - від розробки формули до випуску готового засобу - гарантує високу якість і надійність використання продуктів.

Вся продукція дерматологічно протестована, що виключає виникнення алергічних реакцій при застосуванні.

Лінія електроінструментів TICO Professional

Знаючи, як важливі для щоденної роботи стиліста хороші електроінструменти, TICO Professional приділяє значну увагу постійному вдосконаленню всього асортименту електроприладів.

Виробництво та обладнання

Під час виробництва електроінструментів TICO Professional використовується найсучасніше обладнання та передові технології. Важливим моментом є те, що всі деталі для електроінструментів виробляються на одному заводі, що гарантує точність виробництва і високу якість збірки.

При виробництві товарів бренд TICO Professional приділяє значну увагу навколишньому середовищу, перевіряючи використані матеріали на екологічність. Продукція має всі необхідні сертифікати, що відповідають нормам безпеки, в тому числі сертифікат якості ISO 9001: 2000.

Особливості та технології

Завдяки постійному вдосконаленню прилади TICO Professional мають цілу низку переваг, які роблять їх надійними і практичними:

  • TI-technology - технологія іонізації, яка дозволяє зволожити волосся і знизити їх статичну електрику при висушуванні і укладанні;
  • титанове покриття пластин, що надійно захищає електроінструменти від механічного пошкодження і впливу косметичних засобів;
  • протиударний корпус з міцного полімеру;
  • ультрафіолетова система нанесення кольору для захисту поверхні від вицвітання і подряпин.

Окремо можна виділити технологію Fast Curl, яка застосовується в новій лінії електроінструментів TICO Professional AUTOMATICO - створення різних локонів, кучерів і завитків автоматично.

Ви відчуєте всі переваги електроприладів TICO Professional: потужні фени, ергономічні плойки для випрямлення і завивки волосся, а також легкі у використанні термобігуді зроблять перебування в салоні краси нескінченним задоволенням, а створення укладок та зачісок - по-справжньому захоплюючим процесом.