1 478.00 грн 1 331.00 грн
Мережа представництв по Україні

Дніпро, Київ, Одеса, Харків, Львів, Запоріжжя, Черкаси, Кривий Ріг, Івано-Франківськ, Вінниця


Гарантія на модель

12 місяців

Доставка по Україні

Нова Пошта або кур'єр

Плойка-гофре Volume Crimper 100225 - це сучасний професійний інструмент для створення прикореневого об'єму і моделювання волосся. З таким крімпером Вам під силу створення будь-яких образів.

Модель функціональна і досить універсальна в застосуванні. Плойка-гофре Volume Crimper має плаваючі пластини з керамічним покриттям. Пластини «плавають» в усіх напрямках, що надає додаткову точність при роботі з плойкою, особливо в складних місцях. Так само плаваючі пластини компенсують зайвий тиск на волосся, перешкоджаючи його травмуванню. Розмір пластин становить 25 x 100 мм, а розмір зубів становить 4 мм в ширину і 2 мм у висоту.

Модель 100225 оснащена електронною системою управління з LCD дисплеєм. Діапазон нагрівання пластин перебувати в межах 130 - 230 градусів, а крок регулювання складає 1 градус. Таким чином, за допомогою даної моделі Ви можете максимально точно підібрати температуру нагрівання пластин в залежності від стану і типу волосся. Це робить плойку універсальною в застосуванні як вдома, так і для роботи.

Варто відзначити, що в моделі реалізована система автоматичного блокування органів управління. Регулювання температури виконується за допомогою спеціального роликового коліщатка, розташованого на бічній стороні корпусу моделі. Як тільки пластини розігріються до заданої температури, коліщатко блокується і температуру неможливо буде змінити випадковим дотиком до нього. Для зміни температури потрібно натиснути кнопку включення. Дана кнопка зміщена в бік від робочої частини, втоплена і має досить тугий хід, тому ніяких ризиків випадкового натискання на кнопку.

Корпус моделі має відмінну ергономіку з округлим дизайном. Замок для фіксації пластин забезпечить більш комфортну експлуатацію і зберігання. Корпус Volume Crimper має особливість - на верхній частині розташований спеціальний виступ для великого пальця. Він служить певною направляючою для великого пальця і знаходиться на оптимальній відстані для комфортного стиснення пластин. Таким чином, в робочій атмосфері Вам не обов'язково себе візуально контролювати - Ви легко зможете знайти правильне охоплення плойки не дивлячись, на неї.

Модель має м'який довгий мережевий кабель довжиною 2.5 метра і функцією обертання на 360 градусів, що дасть Вам певну ступінь свободи в роботі. Довжина корпусу становить 28 см.

Особливості моделі Volume Crimper:

  • Керамічні пластини з чорної кераміки з алмазною пудрою
  • Система плаваючих пластин
  • Електронне управління з LCD дисплеєм
  • Система блокування регулювання температури
  • Ергономічний функціональний дизайн
  • Замок для фіксації пластин
  • Розмір пластин 25 x 100 мм
  • Розмір гофре 4 x 2 мм
  • М'який мережевий шнур довжиною 2.5 метра з обертанням на 360 градусів
  • Колір - жовтий

Плойка-гофре Volume Crimper Yellow 100225 видео

Покриття кераміка
Плаваючі пластини так
Ширина нагрівальних пластин 25 мм
Ширина зубів гофре 4 мм
Висота зубів гофре 2 мм
Потужність 45 W
Іонізація ні
Макс. температура нагрівання 230 C
Діапазон температури нагрівання 130-230 C
Терморегулятор електронний
Автовимкнення ні
Довжина шнура 2.5 м
Колір жовтий
Довольна покупкой. Хорошая плойка для прикорневого объёма. Лёгкая и удобная для самостоятельного применения. Рекомендую.
TICO Professional
Дякуємо за відгук!

Ще не було питань.

Супутні та схожі

Теги: плойка-гофре для прикореневого об'єму, волюм крімпер