1 025.00 грн 923.00 грн
Мережа представництв по Україні

Дніпро, Київ, Одеса, Харків, Львів, Запоріжжя, Черкаси, Кривий Ріг, Івано-Франківськ, Вінниця


Гарантія на модель

12 місяців

Доставка по Україні

Нова Пошта або кур'єр

Термогребінець TICO Professional DGT BRUSH це чудове рішення для швидкого та ефективного випрямлення волосся. Модель відмінно поєднує в собі властивості випрямляча і гребінця.

Завдяки її розмірам, які злегка більше звичайного браша, її можна брати собою в сумку і в будь-який момент привести своє волосся в порядок. За допомогою даної моделі Ви легко можете прочесати волосся, одночасно випрямляючи його - м'яте волосся розрівняти за лічені хвилини.

Модель DGT BRUSH має збільшену площу основи, за рахунок чого гребінець став ще функциональнішим. Спеціальна конструкція не тільки ефективно захоплює волосся, але і оберігає користувача від випадкового дотику до частин які гріються. Спеціальні захисні щетинки з термостійкого нейлону, розташовані по периметру і торцях стрижнів які нагіваються, надійно захищають руки і шкіру голови від випадкових опіків. Нагрівальний елемент має спеціальне антистатичне кераміко-турмалінове покриття, завдяки чому поверхня має гарне ковзання, а вплив негативних іонів додасть волоссю м'якості і блиску.

Завдяки гнучкій системі регулювання температури, DGT BRUSH можна використовувати з будь-яким типом волосся, незалежно від його стану. Цифрове управління дозволяє задавати температурний режим в діапазоні від 80 до 230 °C з кроком в 10 °C. Обрана температура відображається на LCD дисплеї протягом усього часу використання приладу.

Матовий корпус термогребінця дозволяє надійно тримати його в руці і не залишати на поверхні різні сліди. Завдяки м'якому мережевому кабелю з функцією обертання, використання термогребінця буде комфортним і невимушеним.

Особливості термогребінця DGT BRUSH:

  • Високоякісне антистатичне кераміко-турмалінове покриття
  • LCD дисплей для контролю нагріву від 80 ° C до 230 ° C
  • Професійний обертовий шнур 2.5 метра
  • Потужність 57 W
Потужність 57 W
Макс. температура нагрівання 230 C
Терморегулятор електронний
Габарити Д x Ш x В: 27 x 7.5 x 5 см
Колір чорний

Ще не було питань.

Супутні та схожі

Теги: термогребінець