720.00 грн 648.00 грн
Мережа представництв по Україні

Київ, Одеса, Дніпро, Харків, Львів, Запоріжжя, Черкаси, Кривий Ріг


Гарантія на модель

12 місяців

Доставка по Україні

Нова Пошта або кур'єр

Термогребінець TICO Professional DGT BRUSH це чудове рішення для швидкого та ефективного випрямлення волосся. Модель відмінно поєднує в собі властивості випрямляча і гребінця.

Завдяки її розмірам, які злегка більше звичайного браша, її можна брати собою в сумку і в будь-який момент привести своє волосся в порядок. За допомогою даної моделі Ви легко можете прочесати волосся, одночасно випрямляючи його - м'яте волосся розрівняти за лічені хвилини.

Модель DGT BRUSH має збільшену площу основи, за рахунок чого гребінець став ще функциональнішим. Спеціальна конструкція не тільки ефективно захоплює волосся, але і оберігає користувача від випадкового дотику до частин які гріються. Спеціальні захисні щетинки з термостійкого нейлону, розташовані по периметру і торцях стрижнів які нагіваються, надійно захищають руки і шкіру голови від випадкових опіків. Нагрівальний елемент має спеціальне антистатичне кераміко-турмалінове покриття, завдяки чому поверхня має гарне ковзання, а вплив негативних іонів додасть волоссю м'якості і блиску.

Завдяки гнучкій системі регулювання температури, DGT BRUSH можна використовувати з будь-яким типом волосся, незалежно від його стану. Цифрове управління дозволяє задавати температурний режим в діапазоні від 80 до 230 °C з кроком в 10 °C. Обрана температура відображається на LCD дисплеї протягом усього часу використання приладу.

Матовий корпус термогребінця дозволяє надійно тримати його в руці і не залишати на поверхні різні сліди. Завдяки м'якому мережевому кабелю з функцією обертання, використання термогребінця буде комфортним і невимушеним.

Особливості термогребінця DGT BRUSH:

  • Високоякісне антистатичне кераміко-турмалінове покриття
  • LCD дисплей для контролю нагріву від 80 ° C до 230 ° C
  • Професійний обертовий шнур 2.5 метра
  • Потужність 57 W
Макс. температура нагрівання 230 C
Потужність 57 W
Терморегулятор електронний
Колір чорний
Габарити Д x Ш x В: 27 x 7.5 x 5 см

Ще не було питань.

Супутні та схожі

Теги: термогребінець