3 807.00 грн
Мережа представництв по Україні

Дніпро, Київ, Одеса, Харків, Львів, Запоріжжя, Черкаси, Кривий Ріг, Івано-Франківськ, Вінниця


Доставка по Україні

Нова Пошта або кур'єр

TICO Professional TR0671GR - простий та елегантний перукарський візок з правим крилом. Модель має металевий каркас на роликах, а боковини та полки виконані з пластику. На верхній кришці є зручна ручка для переміщення візка.

Верхня кришка оснащена правим крилом з отвором для фена, знімною мисочкою та трьома отворами для того, щоб Ви могли розташувати різні перукарські аксесуари. При необхідності крило можна зняти.

Модель TR0671GR має 5 пластикових полиць розміром 24 x 31 x 8 см. Полки досить місткі, можуть висуватися як вперед, так і назад. Додаткова висота над кожною полицею 3 см, що дає Вам можливість поміщати на полиці предмети висотою до 11 см. Одна полка має вбудовані перемички, які поділяють площу полки на 6 секторів, щоб Ви могли складати різні аксесуари, наприклад, шпильки, невидимки, бігуді та інші приналежності перукаря.

Візок дуже легкий і в той же час міцний завдяки металевому каркасу. В цілому модель дуже симпатична і функціональна. Магазин ticoprofessional.com.ua підкреслює –модель, в основному, підходить для людей, які працюють правою рукою. При необхідності полку можна розгорнути і використовувати під ліву руку - в такому положенні вона не зможе стати впритул до стіни, оскільки буде заважати ручка, яка вкраде глибину 3 см.

Особливості моделі TICO Professional TR0671GR:

  • Стильний та легкий візок
  • 5 висувних полиць
  • 1 полка розділена на секції
  • Праве крило з різними отворами
  • Розміри візка: ШxВxГ 43 x 89 x 43 см
  • Ширина візка без крила 31 см
  • 5 пластикових полиць розміром: ШxВxГ 24 x 8 x 31 см
Висота 89 см
Ширина 43 см
Глибина 43 см
Матеріал бокових елементів пластик
Матеріал ящиків пластик
Колір сірий

Відгуків поки що немає.

Ще не було питань.