2 425.00 грн 2 183.00 грн
Мережа представництв по Україні

Дніпро, Київ, Одеса, Харків, Львів, Запоріжжя, Черкаси, Кривий Ріг, Івано-Франківськ, Вінниця


Гарантія на модель

12 місяців

Доставка по Україні

Нова Пошта або кур'єр

TICO Professional представляє мультифункціональний стайлер Multi Jet. Модель є гідним представником серії Automatico і представляє із себе відмінного помічника для майстра і стиліста.

Цей професійний інструмент володіє всіма перевагами випрямляча волосся і щипців для завивки. Головна ідея моделі - це максимальна автоматика в інструменті, який суміщає в собі функції випрямляча і щипців.

Стайлер має дизайн і ергономіку в дусі серії Automatico, завдяки чому Ви не помітите жодного дискомфорту при використанні пристрою. Multi Jet володіє хорошою автоматикою і все що Вам потрібно - це натискати кнопки. Зручна ручка і прорахований дизайн будуть буквально робити все за Вас.

Робоча частина стайлера має форму конуса з мінімальним перепадом діаметрів у основи і в кінці (30 - 24 мм). Кнопка зажима служить не тільки для управління ним, а й для перемикання стайлера в режим випрямляча і назад. Ніяких складнощів в роботі це не займе. Корисна довжина робочої частини становить 145 мм, що дозволяє працювати з волоссям різного типу і довжини. Робоча поверхня і елементи нагріву мають кераміко-турмалінове покриття, яке володіє неймовірним ковзанням і стійке до високих температур.

Multi Jet має цифрове управління з дисплеєм з синім підсвічуванням. Дисплей відображає обрану температуру нагрівання інструменту, а так само швидкість обертання, яка теж регулюється в даній моделі. Обертання можливе в обидва напрямки і здійснюється спеціальними кнопками під великим пальцем.

Температура нагріву регулюється в діапазоні від 120 до 230 градусів з кроком в 10 градусів. Таке рішення дозволяє працювати з будь-яким типом волосся, ефективно підлаштовуючись під кожен з них. Прилад нагрівається дуже швидко, а контролювати температуру і утримувати її на строго заданій відмітці допомагає новітня електроніка.

Особливості моделі:

  • Обертається ствол в обидва напрямки
  • Діаметр стовбура 30 - 24 мм
  • Робоча частина з кераміко-турмаліновим покриттям
  • Цифрове управління з дисплеєм
  • Електронне регулювання температури нагріву і швидкості обертання стовбура
  • Автоматичне відключення після 60 хвилин простою пристрою
  • Гнучкий шнур з обертанням і довжиною 2.5 метра
  • Потужність 65 Вт
  • Розміри 410 x 80 x 42 мм
Тип плойки мультистайлер
Діаметр, мм 24 - 30
Покриття кераміка-турмалін
Потужність 65 W
Макс. температура нагрівання 230 C
Діапазон температури нагрівання 120 - 230 C
Терморегулятор електронний
Автовимкнення так
Довжина шнура 2.5 метра
Габарити 410 x 80 x 42 мм
Додатково автоматическое відключення после 60 хвилин простою приладу
Колір чорний

Ще не було питань.

Супутні та схожі

Теги: потрійна плойка, стайлер